Władze Nowego Jorku zmusiły nas do zamawiania ciasteczek do każdej kawy. Czym są pliki cookies i do czego je wykorzystujemy, znajdziesz tutaj!
AKCEPTUJĘ


Poprzedni temat «» Następny temat
Ogłoszenia opiekunów forum
Autor Wiadomość
New York


New York

Wysłany: 2018-10-17, 08:57


Ogłoszenie #0

Witajcie na New York PBF, czyli miejscu służącym do grania i pisania milionów postów. Dziękujemy, że wybraliście nasze forum! Oznacza to, że zapowiedź, która pojawiła się na Edenie, trafiła do Was. Mamy nadzieję, że wpisujecie się w kanon poszukiwanych przez nas graczy, czyli takich, którzy chcą grać, a nie tylko trzymać wizerunki i robić niepotrzebne gównoburze. :) Doceniamy fakt, że dajecie nam szansę i macie ochotę bawić się na NY razem z nami. Liczymy na to, że to miejsce zatrzyma Was na dłużej!

Przypominamy, że aktualnie nie ma możliwości przedłużania rezerwacji, ograniczenie to zostanie zdjęte w dniu 28/11 godz. 23:59.

Zapoznajcie się z aktualnie obowiązującym tłem fabularnym, ma ono na celu wprowadzenia Was w klimat miasta. Zachęcamy do rozegrania czegoś innego, miłą odmianą od picia drinków i kawy może być wzięcie udziału w maratonie. Plotkara powoli zacznie się rozgrzewać, możecie wysyłać gorące ploteczki na jej konto.
Służymy Wam pomocą i radą! Wierzymy, że odpowiedź na każde pytanie znajdziecie na forum, jednak gdyby tak się nie stało, nasze PW jest dla Was zawsze otwarte.

Miłej zabawy i owocnych wątków!

 
 
New York


New York

Wysłany: 2018-11-28, 23:58


Ogłoszenie #1

Bardzo się cieszymy, że piszecie ekscytujące wątki, które czytamy z wypiekami na twarzy, nabiliście już stos postów, a Wasze multikonta są naprawdę AKTYWNE! To miód na nasze serca, ponieważ przerośliście nasze najśmielsze oczekiwania!

Rezerwacyjna rewolucja!
W związku z tym, że zauważyłyśmy, iż brak możliwości przedłużania rezerwacji wpłynął na Was bardzo motywująco. Postanowiłyśmy wprowadzić na stałe brak możliwości przedłużania rezerwacji na wizerunki! Zmiana to zostaje wprowadzona od 29/11/2018 i od godz. 00:00 następuje całkowity zakaz przedłużania rezerwacji.
Zmienimy jednak czas rezerwacji standardowej z 48h na 72h, aby mimo wszystko większym leniuszkom dorzucić odrobinę czasu.
W związku ze zmianami gruntowne przeredagowanie przeżył prawie cały Regulamin rezerwacji, jego poprzednią treść możecie znaleźć tutaj, a nowa, odświeżona wersja już widnieje w temacie z Rezerwacjami wizerunków.
Oczywiście wszystkie rezerwacje dokonane do dnia 28/11/2018 godz. 23:59 obowiązują według starych zasad!

Gossip Girl powoli rozgrzewa się do hucznego działania i zmotywujcie ją komentarzami pod postami. Pamiętajcie, że możecie twórczo poszaleć z konta UP.

 
 
New York


New York

Wysłany: 2018-12-01, 21:15


Ogłoszenie #2

W związku z zaistniałą problematyczną sytuacją, pozwalającą interpretować stworzony przez nas regulamin dwojako, postanowiłyśmy doprecyzować dwa punkty, które stały się powodem do dyskusji. Niestety, ale jeżeli coś nie jest, uregulowane to znaczy, że nie jest zabronione. Chcąc uniknąć takich sytuacji w przyszłości, postanowiłyśmy doprecyzować więc punkt:

3. Po zaakceptowaniu karty postaci użytkownik ma 3 dni na rozpoczęcie gry fabularnej. W przeciwnym razie trafi do grupy nieaktywnych, straci swój wizerunek i miejsce pracy.

zmieniono na:

3. Po zaakceptowaniu karty postaci użytkownik ma 3 dni na rozpoczęcie gry fabularnej. W przeciwnym razie trafi do grupy nieaktywnych, straci swój wizerunek i miejsce pracy. Czas na napisanie posta kończy się ostatniego dnia o godzinie 23:59.

oraz punkt

4. Na napisanie kolejnego posta fabularnego użytkownik ma 7 dni.

brzmi od teraz:

4. Na napisanie kolejnego posta fabularnego użytkownik ma 7 dni. Czas na napisanie posta kończy się ostatniego dnia o godzinie 23:59.

Mamy nadzieje, że tym razem nikt nie będzie miał w związku z tym wątpliwości.

Prawo nie działa wstecz, więc wyglądy przejęte przed ogłoszeniem zmiany (Kiedy punkt 3 wymieniony wyżej był zinterpretowany jako do konkretnej godziny nadania akceptu w tym przypadku 09:45.) obowiązują według starej zasady.

Zmiany w regulaminie wchodzą z dniem i godziną wstawienia tego ogłoszenia.

 
 
New York


New York

Wysłany: 2018-12-12, 10:49


Ogłoszenie #3


Chciałybyśmy serdecznie podziękować Cordelii Mills oraz Jessice Carter za dotychczasową pomoc w prowadzeniu forum. Dziewczyny podjęły decyzję o ustąpieniu z roli opiekuna forum ze względu na sprawy prywatne.

Z racji tego oraz dużego zainteresowania forum, a zarazem sporą ilością postów w działach z rezerwacjami oraz zamówieniami chciałybyśmy otworzyć nabór na nowych opiekunów forum. Zgłoszenia prosimy kierować na konto New York z krótkim opisem tego co dotychczas adminowaliście oraz jakie są wasze mocne strony. Poszukujemy osób, które nie boją się tematu z rezerwacjami oraz są dostępne również w weekendy. Dodatkowym atutem będzie oczywiście znajomość kodów oraz grafiki.
Na zgłoszenia czekamy przez najbliższe dwa tygodnie.

 
 
New York


New York

Wysłany: 2018-12-26, 19:09


Ogłoszenie #4

Kochani!

Chciałybyśmy ogłosić, że nowym opiekunem forum została Susie Hawkins. Serdecznie jej gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego. Mamy nadzieję, że będzie się dobrze bawiła, a my wszyscy pomożemy jej w wykonywaniu różnych obowiązków <3 . Pozostałym kandydatom dziękujemy za zgłoszenia!

Trwa obecnie okres świąteczny. Z tej okazji chciałybyśmy życzyć Wam wszystkiego dobrego! Niech nigdy nie zabraknie Wam weny twórczej i byście mieli dużo pomysłów na następne fabuły!

Opiekunki forum New York PBF

 
 
New York


New York

Wysłany: 2018-12-26, 22:38


ogłoszenie #5


BAL SYLWESTROWY 2018/2019


HOTEL PLAZA zaprasza na coroczny Bal Sylwestrowy! Tradycją stało się, że każdego ostatniego dnia roku, od wielu, wielu lat, w Hotelu Plaza odbywa się wielka impreza na powitanie nowego, nadchodzącego roku.
W hotelu zostały udostępnione odpowiednio przygotowane dla gości miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. W barze leje się alkohol, a przyjemna muzyka umila gościom czas, można potańczyć na pięknym bankiecie i rozkoszować się pięknej najbardziej znanego hotelu w Nowym Yorku.

Bal Sylwestrowy 2018/2019


ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO WSPÓLNEJ ZABAWY W ODPOWIEDNIO PRZYGOTOWANYM DO TEGO DZIALE!

 
 
Charlie Tom Wilde


manhattan


33

rzuciłem pracę w FBI, szukam czegoś nowego

Kompletnie zwariowałem na punkcie Lestata

Charlie Tom
Wilde


mam 183 cm wzrostu

status gry: [3/5]
I'm with you till the end of the line - now and forever
Wysłany: 2019-01-17, 18:28


ogłoszenie #6

Krótkie przerwy w działaniu serwera

Kochani! Ostatnio zauważyliśmy, że nasz serwer ma krótkie chwile, kiedy przestaje działać. Nie bójcie się, wystarczy chwileczkę poczekać i odświeżyć stronę.
Jest to problem serwera, który próbujemy rozwiązać z naszym usługodawcą, czyli Hekko. Mamy nadzieję, że wkrótce błędy przestaną się pojawiać <3

 
 
New York


New York

Wysłany: 2019-01-20, 00:00


Ogłoszenie # 7 Zmiany w regulaminie

Kochani! W dniu dzisiejszym wprowadzamy kilka zmian do naszych regulaminów. Zmiany w regulaminie wchodzą z dniem i godziną wstawienia tego ogłoszenia. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nimi! Pamiętajcie, że prawo nie działa wstecz.

Zmiany w regulaminie ogólnym

Nowy punkt w dziale II Postacie:
7. Na forum można tworzyć bliźniaki oraz inne rodzeństwo pochodzące z ciąży mnogiej (np. trojaczki). Każdy z rodzeństwa musi zgłosić rezerwację wizerunku (w przypadku bliźniaków jednojajowych czas jest liczony według pierwszej rezerwacji), a następnie potwierdzić pod swoimi Kartami Postaci, że są rodziną (bliźniak 1 potwierdza pod KP bliźniaka 2, a bliźniak 2 pod KP 1).

Zmiana w dziale IV Aktywacje i dezaktywacje:
Punkt 1, który brzmiał:
1. Jeśli użytkownik trafił do grupy nieaktywnych, może ponownie wrócić do gry swoją postacią. Przed aktywacją postaci należy zarezerwować wizerunek (dokładnie taki sam, jaki miał wcześniej - jeśli jest on zajęty przez kogoś innego, należy wybrać podobny do wcześniej zajmowanego), a następnie napisać post fabularny i wypełnić formularz w zamówieniach.
brzmi teraz:
1. Jeśli użytkownik trafił do grupy nieaktywnych, może ponownie wrócić do gry swoją postacią, jednak dopiero po upłynięciu 7 dni (dni są liczone od czasu, kiedy użytkownik powinien trafić do grupy nieaktywnych) . Przed aktywacją postaci należy zarezerwować wizerunek (dokładnie taki sam, jaki miał wcześniej - jeśli jest on zajęty przez kogoś innego, należy wybrać podobny do wcześniej zajmowanego), a następnie napisać post fabularny i wypełnić formularz w zamówieniach.

W tym samym dziale dodaliśmy punkt 4:
4. Konto użytkownika można aktywować wyłącznie 2 razy. Wszelkie odstępstwa od tej reguły będą rozpatrywane przez opiekunów indywidualnie.

A dotychczasowy punkt 4:
4. Konta bez zaakceptowanej karty postaci są usuwane po upływie miesiąca od chwili rejestracji.
Stał się punktem 5.

Zmiana w dziale V Pozostałe informacje:
Punkt 4, który brzmiał:
4. Użytkownik blokujący wizerunek (blokowanie wizerunku rozumie się jako pod rząd trzykrotne wrzucanie postów fabularnych minimum przed 2 dniami do zakończenia wyznaczonego czasu na post) zostanie wyrzucony bezpowrotnie z forum.
brzmi teraz:
4. Użytkownik blokujący wizerunek (blokowanie wizerunku rozumie się jako pod rząd trzykrotne wrzucanie postów fabularnych minimum przed 2 dniami do zakończenia wyznaczonego czasu na post) straci postać i otrzyma całkowitą blokadę pisania na danym koncie. Opiekunowie w tym celu sprawdzają trzy ostatnie posty (tzn. jeśli użytkownik pisze posty podczas swojej nieobecności - ta nie chroni go przed utratą wizerunku według tej zasady).


Zmiany w regulaminie rezerwacji

Nastąpiły zmiany w punktach 4 i 5:
4. Rezerwacji standardowej mogą dokonać osoby, które:
a. nie mają zaakceptowanej Karty Postaci;
b. przywracają postać do gry.

5. Rezerwacji dodatkowej mogą dokonać osoby, które:
a. planują zmianę wizerunku postaci;
b. planują zarezerwować wygląd dla swojego multikonta;
c. rezerwują wygląd komuś innemu.

brzmią teraz:
4. Rezerwacji standardowej mogą dokonać osoby, które:
a. nie mają zaakceptowanej Karty Postaci.

5. Rezerwacji dodatkowej mogą dokonać osoby, które:
a. planują zmianę wizerunku postaci;
b. planują zarezerwować wygląd dla swojego multikonta;
c. rezerwują wygląd komuś innemu;
d. przywracają postać do gry.


Dotychczasowy punkt 6, który brzmiał:
Rezerwacja dodatkowa automatycznie po odebraniu zmienia się w rezerwację standardową.
teraz brzmi
6. Rezerwacja dodatkowa po odebraniu zmienia się w rezerwację standardową w przypadku nowej postaci lub dodatkową w przypadku przywracania postaci lub zmiany wyglądu.

Dotychczasowy punkt 10, który brzmiał:
10. Użytkownicy mają prawo do zmiany wizerunku raz na pół roku, dokonując rezerwacji na podstawie Art. 5 pkt. a niniejszego regulaminu i właściwej zmiany wizerunku w temacie Zamówienia.
teraz brzmi
10. Użytkownicy mają prawo do zmiany wizerunku raz na pół roku, dokonując rezerwacji na podstawie Art. 5 pkt. a niniejszego regulaminu i właściwej zmiany wizerunku w temacie Zamówienia. Wcześniejszy wizerunek trafia do obiegu po 1 godzinie od wstawienia zamówienia.

Ponadto dodaliśmy punkt 11 i 12, które brzmią:
11. Użytkownik, któremu skończył się czas na napisanie posta, nie może ponownie zarezerwować swojego wizerunku (tzw. "czas na napisanie posta"). Może zrobić to dopiero po upłynięciu 72h od terminu, kiedy wpada do grupy nieaktywnych.

12. Po upłynięciu rezerwacji użytkownik może zarezerwować ponownie ten sam wizerunek dwa razy (tzn. może zarezerwować ten sam wizerunek trzy razy). Czwarta rezerwacja zostanie nieuznana.


A punkt 11, który brzmi:
11. Wszystkie czynności odbywające się na forum, w których kluczowym czynnikiem jest czas (w tym rezerwacje), wykonywane są na podstawie czasu obowiązującego na forum.
Stał się teraz punktem 13.


Mini zmiany w ogłoszeniu na koniec

Z dniem dzisiejszym ranga opiekuna zostaje przeniesiona z konta Marissy Mills na jej multikonto - Cat Wellington.

 
 
New York


New York

Wysłany: 2019-01-28, 00:18


ogłoszenie # 8

Zmiany w składzie opiekunów

Drodzy gracze !
Zmienia się nieco skład Opiekunów New York PBF. Na zasłużoną emeryturkę odchodzi Cat. Wciąż będzie z nami na forum oraz pomoże nam w kwestiach stylowych i graficznych.
Na pokładzie witamy nowych opiekunów - Everleigh oraz Jeffersona. Oboje powoli uczą się, jak posługiwać się panelem oraz jak Wam pomagać. Prosimy o nieco wyrozumiałości, kiedy będą stawiać pierwsze kroki jako opiekuni na forum. Bardzo dziękujemy im za zgłoszenia i mamy nadzieję, że będą dobrze się bawić!
Opiekunki New York PBF

 
 
New York


New York

Wysłany: 2019-01-31, 18:25


ogłoszenie # 9

Impreza Charytatywna w The Blond!


Już w ten weekend zaczniemy małą zabawę na forum, która jest całkowicie dobrowolną formą eventu! Nie ma zgłoszeń, nie ma zasad, jest zwyczajnie dobra zabawa! Podobnie jak przypadku Sylwestra w Plazie, zostanie stworzone subforum w klubie, gdzie powstaną lokacje eventowe.
Co to za event?
Impreza Charytatywna w The Blond!
Organizatorami są Theo Byard oraz Pam Harlow.
Wejściówka nie kosztuje mało, ani żaden z drinków serwowanych przy barze, ale przecież… wszystkie zebrane pieniądze pójdą na cele charytatywne! Kto z Elity nie chciałby pokazać się z tej najlepszej strony? Dodatkowo w Klubie zorganizowana zostanie aukcja charytatywna, na której wylicytować będzie można całkiem ciekawe fanty! A wszystko po to, żeby pomagać!
Udział MG wielce prawdopodobny (nawet pewny)!

Zabawa zacznie się 02/02/2019 w godzinach wieczornych!

Zapraszamy!
Administracja

 
 
New York


New York

Wysłany: 2019-02-02, 14:02


ogłoszenie # 10

Zmiana treści Regulaminu


Z uwagi na pytania odnośnie punktu 1 części IV "Aktywacje i Dezaktywacje" Administracja podjęła decyzję o sprostowaniu tego punktu i dokładnym wyjaśnieniu jego treści.

Punkt 1 brzmiał:
Jeśli użytkownik trafił do grupy nieaktywnych, może ponownie wrócić do gry swoją postacią, jednak dopiero po upłynięciu 7 dni(dni są liczone od czasu, kiedy użytkownik powinien trafić do grupy nieaktywnych). Przed aktywacją postaci należy zarezerwować wizerunek (dokładnie taki sam, jaki miał wcześniej - jeśli jest on zajęty przez kogoś innego, należy wybrać podobny do wcześniej zajmowanego), a następnie napisać post fabularny i wypełnić formularz w zamówieniach.

Bieżąca treść punktu 1 brzmi:
1. Jeśli użytkownik trafił do grupy nieaktywnych z powodu nienapisania posta fabularnego w terminie, może ponownie wrócić do gry swoją postacią:
- Od razu po napisaniu posta fabularnego, jeśli trafił do nieaktywnych po raz pierwszy lub sytuacja powtórzyła się po raz drugi,
- Po 7 dniach i napisaniu posta fabularnego, jeśli trafił do nieaktywnych 3 razy lub więcej.
Przed aktywacją postaci należy zarezerwować wizerunek (dokładnie taki sam, jaki miał wcześniej - jeśli jest on zajęty przez kogoś innego lub nie może go zarezerwować, należy wybrać podobny do wcześniej zajmowanego), a następnie napisać post fabularny i wypełnić formularz w zamówieniach.


Został usunięty punkt 4, który brzmiał:
4. Konto użytkownika można aktywować wyłącznie 2 razy. Wszelkie odstępstwa od tej reguły będą rozpatrywane przez opiekunów indywidualnie.

W związku z powyższym rozpisaniem treści punktu, uległa również zmiana treści punktu 11 Regulaminu Rezerwacji.
Brzmiał on:
Użytkownik, któremu skończył się czas na napisanie posta, nie może ponownie zarezerwować swojego wizerunku (tzw. "czas na napisanie posta"). Może zrobić to dopiero po upłynięciu 72h od terminu, kiedy wpada do grupy nieaktywnych.

Przez powyższe zmiany, czas został zmieniony z 72h na 24h. Wcześniej istniały przypadki rezerwacji wyglądu wcześniej niż określony czas 72 godziny, dlatego też czas zostaje skrócony.
Bieżąca treść punktu 11 Regulaminu Rezerwacji brzmi:
Użytkownik, któremu skończył się czas na napisanie posta, nie może ponownie zarezerwować swojego wizerunku (tzw. "czas na napisanie posta"). Może zrobić to dopiero po upłynięciu 24h od terminu, kiedy wpada do grupy nieaktywnych.

Pozdrawiamy,
Opiekunowie forum

 
 
New York


New York

Wysłany: 2019-02-10, 14:14


ogłoszenie # 11

Zmiany w składzie - szukamy nowego opiekuna!

Kochani!
Dzisiaj z grona opiekunów odchodzi Vanity. Vanity współtworzyła forum od samego początku. Bardzo dziękujemy Ci za włożony wkład. Mamy nadzieję, że wkrótce do nas powrócisz!
Obecnie jesteśmy więc w niepełnym składzie. Poszukujemy jednej osoby, która chciałaby pomóc przy prowadzeniu forum. Nie musisz mieć doświadczenia i znać panelu - wystarczą tylko dobre chęci i troszkę wolnego czasu! Zależy nam przede wszystkim na osobie, która pociągnęłaby aktywnie Gossip Girl. Swoje zgłoszenia prosimy przesyłać na PW na konto Nowego Jorku lub wybranego przez siebie opiekuna do 17 lutego.
Pozdrawiamy serdecznie,
Opiekunki forum New York PBF <3

 
 
New York


New York

Wysłany: 2019-02-17, 18:00


ogłoszenie # 12

Nowy opiekun oraz plotkarz!

Drodzy Gracze!
Dziękujemy Wam za wszystkie zgłoszenia, które nadeszły na naszą skrzynkę. Po dyskusji w naszym gronie postanowiłyśmy nadać Łukaszowi Dzwonkowi uprawnienia opiekuna! Mamy nadzieję, że będzie dobrze się bawić! <3
Jak zauważyliście, Gossip Girl trochę mocniej uaktywniła się. Wszystko za sprawą Freddiego, której bardzo dziękujemy <3. Jeśli jeszcze ktoś z Was chciałby pisać plotki i otrzymać hasło na konto, piszcie do nas PW!
Życzymy Wam udanego nowego tygodnia!
Opiekunki New York PBF

 
 
New York


New York

Wysłany: 2019-02-23, 22:15


ogłoszenie # 13

Nowy regulamin blokowania wizerunków

Kochani!
W związku z wielokrotnymi pytaniami, postanowiłyśmy rozszerzyć punkt w regulaminie dotyczący blokowania wizerunków. W tym celu powstał nowy rozdział V Blokowanie wizerunku, nad którym pracowała pięknie Jeffowa. Prosimy, abyście zapoznali się z nim! Obowiązuje on od chwili wstawienia tego ogłoszenia. Każda osoba, która chciałaby odzyskać konto wcześniej przez nas zbanowane - prosimy o prywatną wiadomość.
W związku z nowym działem, Pozostałe informacje zostały przesunięte w dół. Zniknął również punkt 4, który brzmiał:
Cytat:
4. Użytkownik blokujący wizerunek (blokowanie wizerunku rozumie się jako pod rząd trzykrotne wrzucanie postów fabularnych minimum przed 2 dniami do zakończenia wyznaczonego czasu na post) straci postać i otrzyma całkowitą blokadę pisania na danym koncie. Opiekunowie w tym celu sprawdzają trzy ostatnie posty (tzn. jeśli użytkownik pisze posty podczas swojej nieobecności - ta nie chroni go przed utratą wizerunku według tej zasady).
Pozdrawiamy serdecznie,
Opiekunki New York PBF

 
 
New York


New York

Wysłany: 2019-03-17, 15:15


ogłoszenie # 14

Dzień Świętego Patryka - Parada


17 marca wypada Dzień Świętego Patryka, który jest obchodzony bardzo hucznie w Nowym Yorku. W związku z tym powstało wydarzenie, do którego możecie dołączyć i pograć w irlandzkim klimacie tego święta!
Parada kroczy po Manhattanie, a dokładnie po 5th Avenue! Setki ludzi przebranych w zielony stroje, bo to właśnie tego dnia wszyscy stajemy się Irlandczykami!

W związku z tym powstało subforum wydarzenia: Dzień Świętego Patryka
Znajduje się tam temat ogólny Parady oraz kilka typowo Irlandzkich Barów, najpopularniejszych w okolicach 5th Avenue!

Zapraszamy do zabawy!

Nowe subforum w dziale restrospekcji


W związku z tym, że na forum organizowane były większe wydarzenia, a ich tematy umiejscowione były w odpowiednich subforach, Administracja stworzyła odpowiednie miejsce dla "przedawnionych" działów.

Zakończone Wydarzenia

Tematy są otwarte, więc będziecie mogli kontynuować swoje rozgrywki. Stworzenie tego działu ma cele porządkowe.

Pozdrawiamy
Administracja!

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

POGODA