Władze Nowego Jorku zmusiły nas do zamawiania ciasteczek do każdej kawy. Czym są pliki cookies i do czego je wykorzystujemy, znajdziesz tutaj!
AKCEPTUJĘ

Poprzedni temat «» Następny temat
Statue of Liberty
Autor Wiadomość
Charlie Tom Wilde

manhattan

33

rzuciłem pracę w FBI, szukam czegoś nowego

Kompletnie zwariowałem na punkcie Lestata

Charlie Tom
Wilde

mam 183 cm wzrostu

status gry: [3/5]
I'm with you till the end of the line - now and forever
Wysłany: 2019-03-19, 19:55

Tak naprawdę Charlie wcale nie był tego taki pewien.
- Szczerze mówiąc, może wcale mi nigdy nie powiedział, bym mu mówił, że go kocham, ale czasami widzę, jak na mnie patrzy. I… Nie wiem. – Wzruszył ramionami. Reinharta ta cała sprawa zaczynała bardzo mocno irytować. Gubił się w niej na tyle, że nie do końca już wiedział, co ma z tym fantem zrobić. Było trudno, może nawet bardziej niż trudno.
- Szczerze? Tak. – Może to nie było aż takie racjonalne, ale potrzebował to usłyszeć. Nie musiał mu tego Arvo mówić tak na co dzień, jak on sam to robił, ale zapewnienie w pewnym momencie, że naprawdę poważnie o nim myśli, byłoby naprawdę mile widziane. – Dobrze byłoby wiedzieć, na czym tak naprawdę stoję i czy nie zostanę w pewnym momencie sam. – To była zwykła obawa zwykłego człowieka. – Chciałbym usłyszeć od niego chociaż to „kocham Cię”. Ma to mniejszą moc od tego, że mu na nim zależy, czego też w sumie nie do końca usłyszałem. Nie wiem, czy mogę planować przyszłość z nim. Czuję się zwyczajnie zagubiony. Robi jedno, mówi drugie. Naprawdę nie chciałbym być dalej przetrzymywany w takiej niepewności. Odbija się to nieco na moim zdrowiu psychicznym. Nie lubię żyć w niepewności. – Szczególnie że poważnie zastanawiał się nad rzuceniem pracy w FBI. To był poważny krok, jednak musiał mieć pewność, że Arvo będzie przy nim, nie zostawi go i po prostu będą ze sobą razem. Na ten moment jednak nie mógł mieć tej pewności, a kiedy o to pytał, Fin stawał się dziwnie milczący i wyraźnie unikał tego tematu. To naprawdę zaczynało też mu śmierdzieć na kilometr.
- Chodzi mi o to bycie agentem. Możesz się domyślić, że nie jestem takim zwykłym agentem, skoro przez tak długi czas Ty, Marissa i wiele innych osób myślała, że jestem zwykłym programistą w Google. – I tak wiedział, że w tym momencie powiedział za dużo, dlatego nie zamierzał kontynuować tematu swojej pracy.

Christopher Michaels

manhattan

32

chirurg plastyczny

-

Christopher
Michaels

mam 182 cm wzrostu

status gry: -
-
Wysłany: 2019-03-24, 22:43

Spojrzał na swojego przyjaciela. Współczuł mu. Nie chciał się jednak mieszać w niczyje życie uczuciowe. Niemniej jednak znał Charliego dużo lepiej niż Arvo. Nie miał więc pojęcia, co mogło siedzieć w głowie Fina, ale zdawał sobie sprawę z tego, że Charliego to męczyło. Jego samego pewnie też by męczyło. Nie chciałby trwać w związku, jeśli nie wiedziałby na czym stoi. Osobiście bardzo lubił wiedzieć, na co mógł sobie pozwolić i na czym stał. Uważał, że tak powinno być w związku. Zwłaszcza, że Arvo i Charlie zachowywali się już jak typowa para. Nie wiedział więc, w czym mógł tkwić problem.
Powinieneś odpocząć i skupić się przez chwilę na sobie – stwierdził. – Nie lubię się mieszać w takie sprawy, ale wierzę, że zrobisz co będziesz uważać za konieczne. Ja widzę trzy wyjścia, które ci już przedstawiłem – powiedział. Miał dziwne przeczucie, że nie pomógł przyjacielowi w żaden sposób. Trochę było mu głupio, bo Charlie chciał od niego jakiegoś wsparcia i pomocy, czego Chris mu nie dał. Westchnął więc ciężko.
W weekend mam wolne, powinniśmy gdzieś wyskoczyć wspólnie, zabawić się, wypić więcej niż powinniśmy. Powinieneś skorzystać z życia, a poza tym nie pamiętam kiedy ostatnio byliśmy na jakiejś imprezie – stwierdził, uśmiechając się nieco zadziornie. Nie miał pojęcia, czy Charlie będzie chciał z nim pójść, ale nie interesowało go to. Będzie go tym męczyć, dopóki mężczyzna się nie zgodzi.
Po tym wszystkim porozmawiali jeszcze trochę, po czym stwierdzili, że pora wrócić do domów.

ztx2

Odpowiedz do tematu